ویجت بیشترین شماره های گرفته شده

توسط نوامبر 28, 2015

ویجت بیشترین شماره های گرفته شده به شما 6 شماره اول که بیش ترین تماس را با آنها برقرار کرده اید و در مرکز تلفن سانترال شما ثبت گردیده است را در روز مورد نظرتان نمایش می دهد که تاریخ آن را بر حسب نیاز می توانید برای هر تاریخی که مد نظرتان می باشد قرار دهید.چنانچه این شماره ها در لیست تماس های غیر ضروری و یا غیر کاری هستند و هزینه مازاد را برای شما به وجود می آورند می توانید با آن برخورد نموده و از پرداخت هزینه های نابه جا جلوگیری بعمل آورید و یا اگر ابهاماتی در آن وجود داشته باشد می توانید با شماره مورد نظر تماس گرفته و اطلاعات بیشتری نسبت به آن شماره بدست آورید.

اطلاعات ویجت بیشترین شماره های گرفته شده

اطلاعات ویجت بیشترین شماره های گرفته شده به شرح ذیل می باشد:

  • به : شماره ای که با آن تماس گرفته اید
  • تماسها : تعداد دفعات برقراری تماس با شماره ذکر شده

تنظیمات این ویجت شامل موارد زیر می باشد :

Top Called1

  • عنوان : عنوان به صورت خودکار ساخته می شود ولی شما نیز می توانید آن را به سلیقه خود تغییر دهید که برای این ویجت باید بر روی بیش ترین شماره های گرفته شده(Top Called today ) تنظیم گردد .
  • از : تاریخ شروع بازه زمانی مورد نظر
  • تا : تاریخ پایان بازه زمانی مورد نظر
  • گروه : در صورتیکه از پلان سازمانی ما استفاده می کنید می توانید اطلاعات ویجت را محدود به یک واحد خاص ، در شرکت خود کنید
  • شماره دستگاه : در صورتیکه از پلان سازمانی ما استفاده می کنید و دارای چند دستگاه سانترال می باشید ، میتوانید شماره سانترال مورد نظر را از این قسمت انتخاب نمایید

گزینه های تاریخ را در شکل زیر مشاهده می کنید:

Top Called2

اگر از پلان سازمانی استفاده می کنید امکان انتخاب واحد سازمانی مانند شکل زیر وجود دارد.

3

در پایان :

اطلاعات همیشه به ما کمک می کنند تا بتوانیم کسب و کار خود را بهتر توسعه دهیم . هدف ما در سرویس گزارش گیر سانترال آنلاین Callreport کمک به شرکت ها و مراکز دولتی و یا خصوصی ، کوچک یا بزرگ جهت توسعه بیشتر می باشد. مدیران شرکت ها و واحدهای سازمانی می توانند تصمیمات بهتری را بر اساس کیفیت پاسخگویی به مشتریان اتخاذ نمایند. همچنین صرفه جویی در هزینه ها یکی از مسایل مهم می باشد که هزینه های تلفنی از آن مستثنی نیست.

امیدواریم که با سرویس گزارش گیر سانترال آنلاین به شما در موفقیت بیش تر کمک کنیم.

خوشحال می شویم نظرات شما را جهت ارایه سرویس بهتر بشنویم.

جهت دانلود نرم افزار گزارش گیری از دستگاه سانترال و نصب آن بر روی کامپیوتر لطفاً کلیک نمایید

از 1 - 2 - 3 - 4 - 5 (نظر شما بسیار مهم است)
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    سبد خرید