گزارش خلاصه عملکرد داخلی ها در گزارش گیری از سانترال

توسط می 11, 2016

گزارش خلاصه عملکرد داخلی ها در گزارش گیری از سانترال به شما اطلاعات کاملی از عملکرد و فعالیت های تلفنی داخلی هایتان در مدت زمانی که انتخاب نموده اید را نمایش می دهد.

این اطلاعات شامل آیتم های : شماره داخلی ، نام داخلی ، تعداد کل تماس های داخلی فرد ذکر شده، مدت زمان کل مکالماتی که سپری شده است و در نهایت هزینه ای که شما مشمول پرداخت آن مکالمات می باشد است. با بررسی این گزارش به راحتی می توانید از فعالیت هایی که هر اپراتور و یا کارمندتان داشته است مطلع شده و با استفاده از گزارشات دیگری که در اختیار دارید از ریز هر یک از تماس ها اطلاعات جامع تری کسب نمایید.

گزارش خلاصه عملکرد داخلی ها در گزارش گیری از سانترال

تنظیمات مرتبط با گزارش خلاصه عملکرد داخلی ها در گزارش گیری از سانترال شامل چه آیتم هایی می باشد :

  • نوع گزارش : از بین بیش از 20 نوع گزارش متفاوت آیتم مورد نظر خود را انتخاب می کنید که برای این گزارش باید بر روی گزارش خلاصه عملکرد داخلی ها  قرار گیرد
  •  از تاریخ : تاریخ شروع گزارش گیری مورد نظر
  • تا تاریخ: تاریخ پایانی گزارش گیری مورد نظر
  • گروه :چنانچه در درون نرم افزار گروه های متفاوتی را نیز تعریف کرده باشید می توانید گزارش عملکرد داخلی های مربوط به همان گروه را مشاهده نمایید
  • شماره دستگاه : میتوانید شماره سانترال خود را نیز انتخاب کنید (در صورتیکه چند دستگاه سانترال درون نرم افزار تعریف شده باشد)
  • تاریخ ها : برای راحت تر بودن شما کاربران محترم تاریخ هایی به طور پیش فرض قابل انتخاب نیز می باشند که می توانید بر اساس زمانی مشخص به طور مثال : امروز ، دیروز ، این هفته ، این ماه و …. را انتخاب نموده و در نهایت عمل گزارش گیری را انجام دهید

در پایان …

اطلاعات همیشه به ما کمک می کنند تا بتوانیم کسب و کار خود را بهتر توسعه دهیم . هدف ما در ارایه نرم افزار گزارش گیری از سانترال کمک به شرکت ها و مراکز دولتی و یا خصوصی ، کوچک یا بزرگ جهت توسعه بیشتر می باشد.

مدیران شرکت ها و واحدهای سازمانی می توانند تصمیمات بهتری را بر اساس کیفیت پاسخگویی به مشتریان اتخاذ نمایند. همچنین صرفه جویی در هزینه ها یکی از مسایل مهم می باشد که هزینه های تلفنی از آن مستثنی نیست. امیدواریم که با نرم افزار مگزارش گیری از سانترال به شما در موفقیت بیش تر کمک کنیم. خوشحال می شویم نظرات شما را جهت ارایه سرویس بهتر بشنویم.

جهت دانلود نرم افزار گزارش گیری از سانترال نصب آن بر روی کامپیوتر لطفاً کلیک نمایید.

از 1 - 2 - 3 - 4 - 5 (نظر شما بسیار مهم است)
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    سبد خرید