ویجت هزینه تماس های ورودی در گزارش گیری

توسط ژانویه 2, 2016

کاربرد ویجت هزینه تماس های ورودی محاسبه مبلغ پرداختی شما بابت کل تماس های ورودی به سازمان و یا شرکت تان می باشد، البته در صورتی که تماس ورودی شما مشمول هزینه باشند.

تنظیمات ویجت هزینه تماس های ورودی شامل موارد زیر می باشد…

ویجت هزینه تماس های ورودی

  • عنوان : عنوان به صورت خودکار ساخته می شود ولی شما نیز می توانید آن را به سلیقه خود تغییر دهید که برای این ویجت باید بر روی هزینه تماس های ورودی ( Incoming Calls Cost today ) تنظیم گردد .
  • از تاریخ : تاریخ شروع بازه زمانی مورد نظر
  • تا تاریخ : تاریخ پایان بازه زمانی مورد نظر
  • گروه : در صورتیکه از پلان سازمانی ما استفاده می کنید می توانید اطلاعات ویجت را محدود به یک واحد خاص ، در شرکت خود کنید
  • شماره دستگاه : در صورتیکه از پلان سازمانی ما استفاده می کنید و دارای چند دستگاه سانترال می باشید ، میتوانید شماره سانترال مورد نظر را از این قسمت انتخاب نمایید

گزینه های تاریخ را در شکل زیر مشاهده می کنید:

ویجت هزینه تماس های ورودی

اگر از پلان سازمانی استفاده می کنید امکان انتخاب واحد سازمانی مانند شکل زیر وجود دارد.

Top Calls by Duration Outgoing3

در پایان :

اطلاعات همیشه به ما کمک می کنند تا بتوانیم کسب و کار خود را بهتر توسعه دهیم . هدف ما در نرم افزار گزارش گیری Callreport کمک به شرکت ها و مراکز دولتی و یا خصوصی ، کوچک یا بزرگ جهت توسعه بیشتر می باشد. مدیران شرکت ها و واحدهای سازمانی می توانند تصمیمات بهتری را بر اساس کیفیت پاسخگویی به مشتریان اتخاذ نمایند. همچنین صرفه جویی در هزینه ها یکی از مسایل مهم می باشد که هزینه های تلفنی از آن مستثنی نیست. امیدواریم که با سرویس آنلاین گزارش گیری از دستگاه سانترال به شما در موفقیت بیش تر کمک کنیم.

جهت دانلود  نرم افزار گزارش گیری از دستگاه سانترال  و نصب آن بر روی کامپیوتر لطفاً کلیک نمایید

از 1 - 2 - 3 - 4 - 5 (نظر شما بسیار مهم است)
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    سبد خرید