ذخیره و بایگانی تماس ها

توسط نوامبر 4, 2019

استفاده از گزارشگر ابری به شما این امکان را می دهد که بتوانید، اطلاعات تماس را تا ۵ سال قبل در دسترس داشته باشید و در کمترین زمان و بالاترین سرعت آنها را بررسی نمایید. امکان مقایسه تمامی رویدادها بر اساس بازه زمانی تا ۵ سال دستاوردی شگفت‌انگیز است که به شما اجازه می دهد تا تحلیلی دقیق از روند مکالمات داشته باشید. امنیت بالا در حفظ و نگهداری اطلاعات تنها به واسطه استفاده از سرور های قدرتمند کمپانی آمازون میسر شده است. زنجیره‌ای از مهم ترین آیتم ها مانند پیروی از استانداردهای جهانی، دقت و امنیت بالا در حفظ اطلاعات، آرشیو تمامی تماس ها در 5 سال و دسترسی راحت به تمامی آنالیز ها باعث ایجاد تغییر اساسی در مکالمات شده است.

دسترسی به تمامی اطلاعات تماس به همراه آنالیز و شماره تماس ها

آرشیو تماس ها تا 5 سال قبل بدون محدودیت در تعداد آنها

عدم محدودیت در ثبت و ذخیره سازی تماس های ورودی، خروجی و حتی بی‌پاسخ از ویژگی های گزارشگر ابری است. ظرفیت ثبت و ذخیره روزانه بیش از یک میلیون تماس برای هر دستگاه سانترال و کال سنتر در سرور ها فراهم شده است. دسترسی به آرشیو تمامی مکالمات تا 5 سال قبل نیز به راحتی امکان پذیر شده است. اطلاعات تمامی رویدادها در سانترال و کال سنتر شما در سرویس مدیریت و تحلیل تماس بایگانی می شود و هیچ گونه محدودیتی در ذخیره مکالمات وجود ندارد.

بررسی و مقایسه تاریخچه و اطلاعات تماس ها

یکی از مزیت های بایگانی اطلاعات در سرویس مدیریت و تحلیل تماس امکان دسترسی آسان به اطلاعات است. امکان مقایسه هر رویداد به صورت کاملا هوشمند و مشاهده تغییرات در پنج سال گذشته، مهمترین دستاورد است که تنها در سرویس مدیریت و تحلیل تماس فراهم شده است. امکان دسترسی به تمامی مکالمات دریافتی و مکالماتی که از طریق خطوط شهری شما برقرار شده است در کوتاه ترین زمان فراهم شده است. با آنالیز گذشته و مشاهده تاریخچه می توانید آینده را پیش بینی کنید.

بررسی مقایسه و حتی دریافت اطلاعات تماس تا 5سال قبل

ذخیره اطلاعات در امن ترین و قوی ترین سرور دنیا (آمازون)

زیرساخت ابری دیتاسنتر آمازون بر اساس نواحی و مناطق پرترافیک در دسترس ساخته شده است، که هر یک برق، شبکه و اتصال جداگانه دارند. دسترسی بالا، تحمل خطا بالا و قابلیت تغییر در کوتاه ترین زمان از ویژگی‌های سرور آمازون می‌باشد حفظ اطلاعات همزمان حداقل در سه ناحیه دیگر که این اطلاعات در ۳۲ منطقه موجود در ۱۲ ناحیه جغرافیایی در سراسر جهان فعال هستند.

امکان دسترسی به تمامی اطلاعات با سرعت بالا تحت بستر وب

گزارشگر ابری سامانه ای هوشمند است که تحت بستر وب خدمت رسانی می کند. به واسطه این ویژگی می توانید به راحتی در هر مکانی و به کمک هر وسیله ای که قادر به اتصال اینترنت باشد وارد حساب کاربری خود شوید و آنالیز ها و گزارشات تخصصی سانترال و کال سنتر مجموعه را مشاهده کنید. سرعت بالای تحلیل داده ها باعث شده تا بتوانید در کمترین زمان بیشترین اطلاعات را کسب کنید. با ساخت یک حساب کاربری، اطلاعات بیشماری را در کوتاه‌ترین زمان تجزیه و تحلیل کنید.

امنیت بالا و رمز نگاری منحصربه فرد سرور امازون

امنیت بالای سرور و حل معضل از بین رفتن اطلاعات

اگر می خواهید در مورد پیشرفته ترین دیتاسنتر جهان آمازون بیشتر بدانید، فقط کافی است بگویم که دسترسی به اطلاعات این دیتاسنتر با ضمانت 99.999999% تضمین شده است. نگهداری و ذخیره اطلاعات در 3 ناحیه مختلف به صورت همزمان نیز موجب شده تا به هیچ عنوان اطلاعات و داده های شما از بین نرود. شکل نوینی از بایگانی را تنها با سرورهای آمازون می توانید تجربه کنید.

رمزنگاری منحصر به فرد و امنیت کامل

بانک اطلاعاتی، بزرگترین سرمایه هر شرکت است. محافظت از اطلاعات در برابر سرقت و یا هک آنها از مهمترین اقدامات امنیتی محسوب می شود. گزارشگر ابری این اطمینان را به شما می دهد که تمامی اطلاعات، کاملاً رمزنگاری شده، جابجا شوند. نحوه انتقال داده ها از سرورها تا داشبورد شما و برعکس به صورت کد هایی خاص و منحصر به فرد انجام می‌شود و هیچ شخص یا حساب کاربری دیگری به غیر از شما به بانک اطلاعاتی دسترسی نخواهد داشت.

دسترسی اسان با ضمانت 99.999999%

امنیت بالای سرور با تکیه بر استاندارد ISO / IEC 27001 : 2005

تمامی مرکز داده‌ای که اطلاعات تماس شرکت ها را در خود نگهداری می کند، دارای گواهینامه بین المللی معتبر است. گواهینامه ISO / IEC 27001 : 2005 سطح یک PCI DSS و SAS70 نوع دو هستند. استاندارد GDPR و SSl از دیگر گواهینامه های امنیت در سرور های آمازون است. گزارشگر ابری بهترین مراکز داده و ایمن ترین آنها را برای نگهداری اطلاعات به کار گرفته است.

از 1 - 2 - 3 - 4 - 5 (نظر شما بسیار مهم است)
[کل: 4 میانگین: 3.3]

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    سبد خرید