امکان تعریف ۵۰ داشبورد

توسط دسامبر 17, 2018

امکان تعریف ۵۰ داشبورد و ویژگی های آنها

 

داشبورد یا پیشخوان مجموعه ای از چندین عنصر گرافیکی بسیار مهم است که خلاصه و جمع بندی از یک بانک اطلاعاتی بسیار قوی را در معرض نمایش می گذارد، تا فرد بتواند با یک نگاه به تمامی موارد مورد نیاز خود دست یابد و یا از آنها استفاده کند. این اطلاعات به صورت منسجم و یکپارچه در کنار یکدیگر بر اساس نیاز و خواسته کاربر چیده می ‌شود و دسته بندی های بسیار مختلفی دارند. پیشخوان یا داشبورد می ‌تواند اطلاعات را به صورت جدول های مقایسه ای، نموداری، نقطه ای و یا به روش های دیگر در قالب یک تصویر کوچک نمایش دهد. نکته ای که در داشبورد سرویس مدیریت تماس بسیار قابل تاکید است این مورد است که نمودار ها با زبانی بسیار ساده و با قابلیت درک آسان در کمترین زمان طراحی و راه اندازی می شود.

 

امکان تعریف ۵۰ داشبورد - تحلیل و بررسی 50 مدل سانترال و کال سنتر با استفاده از 73 ویجت

 

اگر فرد بتواند داشبورد و یا پنل مدیریتی خود را به درستی طراحی کند و ویجت ها و گزارشگر های متنوعی را بر اساس کسب و کار خود تعریف کند، می تواند از آن به عنوان یک ابزار بسیار قدرتمند و منحصر به فرد برای نظارت بر عملکرد کارکنان بهره گیرد و میزان پیشرفت و یا عقب رفت هر کاربر را مشاهده کرده و در راستای بهبود هر فرد و نهایتا مجموعه اقدام نماید.

برای درک بهتر این موضوع در ادامه به برخی از امکاناتی که با راه اندازی داشبورد در دسترس شما قرار می گیرد اشاره می کنیم :

 • تحلیل و بررسی گزارشات در کوتاه ترین زمان و با کمترین اتلاف وقت
 • حذف جزئیات و مشاهده موارد مهم در یک صفحه
 • ساده و قابل درک بودن گزارشات و نمودارها
 • شخصی سازی تحلیل ها بر مبنای گروه یا دپارتمان های شرکت و یا حتی برای یک داخلی یا خط شهری خاص
 • تعیین بازه زمانی خاص و امکان مقایسه در بازه های زمانی متفاوت
 • برجسته کردن نکات مهم و تمرکز بر روی هدف خاص
 • امکان انتخاب ویجت های گوناگون و تحلیلی از بین بیش از 70 ویجت موجود
 • راه اندازی و شخصی سازی داشبورد در کمترین زمان و بدون پیچیدگی
 • به اشتراک گذاشتن تمامی گزارش ها در میان افراد با اشتراک داشبورد مورد نظر
 • امکان اضافه کردن چندین کال سنتر یا سانترال و مدیریت همزمان آنها به صورت انفرادی یا کلی
 • امکان راه اندازی داشبورد برای تمامی دستگاه های سانترال از هر نوع و برند و با هر تعداد پورت

 

سازگاری داشبورد با سانترال های آنالوگ مثل پاناسونیک و سانترال های کاملا حرفه ای مثل کال سنتر یا کال منیجر سیسکو (Cisco call manager) و حتی سیستم های نرم افزاری مثل استریکس

 

امکان تعریف ۵۰ داشبورد - تحلیل و بررسی 50 مدل سانترال و کال سنتر با استفاده از 73 ویجت

 

سرویس گزارش گیری و تحلیل تماس در حال حاضر بیش از ۱۵۰ مدل دستگاه سانترال و کال سنتر را پشتیبانی می کند. این نرم افزار با توجه به اینکه از سوی کمپانی هایی مثل سیسکو، آوایا، پاناسونیک، آمازون و مایکروسافت تایید شده است بی شک یکی از مطمئن ترین گزینه ها برای کاربران می باشد .

 

سازگاری داشبورد سرویس مدیریت تماس با کال سنتر های کمپانی سیسکو

 

پارتنر سولوشن شدن کمپانی PBXDom با شرکت CISCO دستاوردی بسیار بزرگ است و کاربران سرویس های سیسکو با خیال راحت و بدون هیچ دغده ای می توانند از این سرویس استفاده کنند. کلیه کال سنتر های شرکت سیسکو شامل

 • Cisco UCM
 • Cisco UCM Business Edition
 • Cisco Call Manager
 • Cisco UCME
 • Cisco UC500
 • Cisco Voice Gateway

می توانند به سادگی و در کمترین زمان از کلیه امکانات علی الخصوص داشبورد استفاده کنند و به راحتی تماس های خود را بررسی و مدیریت کنند. کال منیجر سیسکو یک سیستم تحت وب است و تمامی اطلاعات تماس ها و داده ها را با ریزترین جزییات روی بستر شبکه به اشتراک می گذارد، این همخوانی و هماهنگی می ‌تواند نقطه تلاقی بسیار مهم در میان این دو سیستم باشد و نزدیک بودن این دو سرویس به یکدیگر را بسیار نمایان کند و امکان ارایه گزارشاتی مخصوص برای کال سنتر های سیسکو را به وجود آورد تا کاربران کال سنتر سیسکو بتوانند با قدرت بهتری مجموعه خود را تحلیل و بررسی نمایند.

 

امکان تعریف ۵۰ داشبورد - تحلیل و بررسی 50 مدل سانترال و کال سنتر با استفاده از 73 ویجت

 

امکان راه اندازی داشبورد برای سانترال پاناسونیک

 

دستگاه سانترال پاناسونیک را می ‌توان پر استفاده ترین سیستم ارتباطی در میان شرکت های کوچک و متوسط در ایران دانست. امکان استفاده از نرم افزار تحلیل و مدیریت تماس در تمامی مدل های دستگاه سانترال پاناسونیک حتی دستگاه های کاملا آنالوگ و قدیمی نیز وجود دارد و این سازگاری می ‌تواند باعث شود تا شرکت‌ های کوچک با بهبود روند مکالمات شرکت خود را گسترش دهند. مدیران همواره بر روی کیفیت پاسخگویی و نوع ارایه خدمات تلفنی از سوی مجموعه خود حساس هستند و عملکرد آنها را بررسی می کنند، ولیکن امکان استفاده از ابزار مناسب برای برخی از دستگاه ها را به دلیل برند یا مدل دستگاه سانترال خود ندارند.

سرویس مدیریت تماس و گزارش گیری سانترال با پشتیبانی از این گونه دستگاه ها می تواند تنها راه حل برای این گونه از مدیران باشد و به آنها این امکان را بدهد که با تحلیل تماس ها و ارائه گزارش های متنوع عملکرد مجموعه خود را به بهترین شکل ممکن بررسی کنند. سازگاری با سانترال آنالوگ، دیجیتال و تحت شبکه پاناسونیک از ویژگی‌های بارز سرویس مدیریت تماس است که با استفاده از این قابلیت می توان بیش از ۵۰ داشبورد مختلف برای دستگاه های سانترال پاناسونیک ایجاد کرد.

 

امکان تعریف ۵۰ داشبورد - تحلیل و بررسی 50 مدل سانترال و کال سنتر با استفاده از 73 ویجت

 

سرویس گزارش گیری تماس مناسب برای سانترال آوایا

 

سانترال آوایا چند سالی است که در ایران مورد استفاده قرار می گیرد و می توان گفت جزء پنج برند برتر پرفروش در ایران است. سازگاری سیستم مدیریت گزارش گیری و تحلیل تماس ها با تمامی مدل های دستگاه سانترال آوایا این امکان را می‌ دهد تا مدیران و یا کاربران این سرویس بتوانند به راحتی آنچه که می ‌خواهند را در داشبورد تعریف کرده و به تحلیل و بررسی آن بپردازند. جمع آوری اطلاعات با دقت بسیار زیاد و بررسی هر فرد بر اساس شاخص های مشخص شده یکی از امکاناتی است که در این پنل و داشبورد وجود دارد. راه اندازی بسیار آسان و ارائه گزارش و تحلیل تماس به بهترین شکل از ویژگی های بارز این سرویس گزارش گیری تماس است.

 

مدیریت آسان سانترال استریکس به همراه سرویس مدیریت تماس

 

نرم افزار و کال سنتر های استریسک یکی از محبوبترین راه کارهای ارتباطی در کل دنیا هستند. اپن سورس بودن، ویژگی بسیار مهمی است که به کاربر این اجازه را می دهد تا متناسب با نیاز خود آنچه را که می خواهند اجرایی کند. سرویس گزارش گیری سانترال به تمامی کاربران سرویس های استریسک این امکان را می‌دهد تا بتوانند به تعداد دلخواه داشبورد داشته باشند و با روش های گوناگون گزارش ها را مشاهده کنند.

 

امکان تعریف ۵۰ داشبورد - تحلیل و بررسی 50 مدل سانترال و کال سنتر با استفاده از 73 ویجت

 

راه اندازی آسان، امکان استفاده از تمام گزارش ها، دریافت نمودارهای مختلف، امکان تعریف چندین دستگاه سانترال و کال سنتر، شخصی سازی گزارشات، تعیین بازه زمانی خاص برای گزارش دهی هر فرد، به اشتراک گذاشتن گزارش ها و تازه بودن اطلاعات و به روز رسانی لحظه ای از ویژگی‌های بسیار بارز است که می ‌توان برای این دستگاه و سرویس گزارش گیری نام برد.

در نهایت می‌ توان اینگونه بیان نمود که پشتیبانی از تمامی مدل های سانترال و کال سنتر های مختلف یکی از ویژگی‌ های بارزی است که می ‌تواند امکان استفاده از سرویس مدیریت تماس را آسان کند. امکان تعریف ۵۰ داشبورد و مقایسه سازی آنها با یکدیگر نیز دستاوردی حیاتی است که در ادغام با ویژگی “امکان تعریف سانترال و کال سنتر های برندهای گوناگون به صورت همزمان بر روی یک حساب کاربری” نتیجه ای کاملا شگفت انگیز را میسر می کند و موجبات رشد مجموعه را فراهم می آورد.

از 1 - 2 - 3 - 4 - 5 (نظر شما بسیار مهم است)
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  سبد خرید